Tel:

+90 (216) 443 2999

Çalışma Saatleri:

Pazartesi - Pazar: 08.00 - 19:00

E-posta:

info@alipekinsaat.com.tr

64
Estetik ve Konfor

Satış ofisimizi ve örnek dairelerimizi  ziyaret ettiğinizde, ne daha azıyla yetinecek ne de  ihtiyacınızdan fazlasını bulacaksınız

9
Yaşam Biçiminizi Tasarlıyoruz

Güvenliği esas alarak modern mimari anlayışıyla, yönetmeliklere uygun estetik yaşam alanları yaratır.

64
Önce Güvenlik

Binalarımızda en son deprem yönetmeliklerinin çok üstünde inşaat teknikleri kullanılmıştır. Dairelerimizde C-35 hazır beton kullanılmaktadır.

9
Çevreye Duyarlı

Yaptığı binalarda çevre duyarlılığını ve güvenliğini ön planda tutarken iç tasarım ve inşaat fonksiyonelliğinde kalite odaklı bir duyarlılık gösterir.

TAKIM ARKADAŞLARIMIZ


YÖN.KUR.BAŞKANI

Adıgüzel GÜNGÖRDÜ

GENEL MÜDÜR

Cengiz GÜNGÖRDÜ

MİMAR

Necdet HAYAT

MİMAR

Selim Yavuz

MİMAR

Serkan AVCI

FİNANSMAN

Samet GÜNGÖRDÜ

ŞANTİYELER MÜDÜRÜ

Osman KELKİT

HALKLA İLİŞKİLER

Kemal ŞAHİN

Kurumsal

Hakkımızda

Firmamız 1975 yılından bu yana ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve ideallerimizi gerçekleştirmek üzere günümüze kadar taviz vermeden benimsediğimiz misyonumuz ile sürekli gelişime kanalize ettiğimiz vizyonumuz doğrultusunda Adıgüzel GÜNGÖRDÜ tarafından Al İpek Tekstil İnşaat Emlak San. Tic. Ltd. Şti. olarak kurulmuştur. Konut, okul, lojman, sosyal mekan, ofis, mağaza, konferans salonu gibi yapıların temelden çatıya mantığı ile tüm hizmetleri vermektedir. Projelendirme aşamasından uygulama aşamasına kadar tüm işlemler kendi bünyesinde bulunan profesyonel ekip tarafından yapılmaktadır. Tüm proje tasarlanırken mekana, konseptte, fonksiyonelliğe, estetiğe ve kaliteye önem verilerek, birinci sınıf ürünler kullanılması ön planda tutulmaktadır.

35 yılı aşkın bir zaman içinde, hayata geçirdiğimiz projelerle ile yüklendiğimiz sorumlulukları, ticari etik kurallarını göz önüne alarak, kendi menfaatleri kadar proje ortaklarımızın da menfaatlerini gözeterek başarılı işlere imza atmaya, yeni projeler ile ekonomiye katkıda bulunmaya devam etmekteyiz. Uzun yıllardır Türkiye ekonomisine katkı sağlayan önemli projelerde yer alan Al İpek Tekstil İnşaat Emlak San. Tic. Ltd. Şti. kazandığı tecrübe, ekipman parkı ve deneyimli kadrosu ile faaliyet gösterdiği alanlarda büyük saygınlık kazanmıştır. Al İpek Tekstil İnşaat Emlak San. Tic. Ltd. Şti. yılların verdiği tecrübe ile ve seçkin markaları ile siz müşterilerine hizmet sunmakta.

İletişim Bilgileri

AL İPEK İNŞAAT
info@alipekinsaat.com.tr
+90 (216) 443 2999

Kurumsal

Vizyon & Misyon

Al İpek İnşaat olarak; İnsana değer veren, kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimseyen köklü bir kurum olma inancı ile sürdürdüğü işbirlikleri ve değişime olan bağlılığı ile verimli, kararlı ve sürdürülebilir bir şekilde büyümeyi vizyon olarak benimsemiştir. Türk inşaat sektöründe ilk sıralarda yer alarak ülke ekonomisine en fazla katkıyı yapmak ve güvenilir projelere imza atmayı hedeflemekteyiz.

İnşaat sektöründe yeni uygulamalara öncülük ederek talep yaratan, aktif olduğu çalışma alanlarını geliştirebilmeyi ve yönlendirebilmeyi hedefleyen bir marka olmak. Bununla beraber; yurt içi ve yurt dışı genel müteahitlik alanında, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun evrensel düzeyde kaliteli hizmet sunmaktadır...